Yoga

Yoga

Hızlı tempolu dünyamızda, duygusal, zihinsel ve fiziksel sağlığımız için yavaşlamaya zaman bulmak giderek daha da önemli hale geliyor. Ancak sıkışık programlarımızda kendimize zaman ayırmak zor olabilir. İşte tam da bu noktada kısa bir mola olacaktır yoga…

Bir yer düşleyin…

Kalabalıklardan uzak Kocadağ ve Emecik Dağlarının arasında yer alan uzun ve geniş Gebekum Sahili’ nin eşsiz doğası içinde tabiat ana huzurlu bir şifa enerjisi sunuyor.

Yoga retreat kampları için, zamanı durdurup anı yaşamak için benzersiz bir deneyim.

 

Modern yaşamın hızlı temposu duygusal, fiziksel, zihinsel sağlığımız için yavaşlamaya, zaman ayırmayı engelliyor.

Slow Flow Weekend, ihtiyacınız olan özgürlüğü, bütünlüğü, farkındalığı hissettirmek için düzenlenen kişiye özel bir haftasonu yoga etkinliğidir.

 

Slow Flow Weekend, bedeninizi derinden dinlemenize ve deneyimlemenize yardımcı olacak yoga, Qi Gong ve nefes çalışmaları ile başlıyor. Ardından öz frekansımıza doğru seslerle bir yolculuk yapıyor ve ses frekanslarıyla desteklenen Kakao Seremonisine katılıyorsunuz. Etkinlikte sade hayat ve atıksız yaşam pratikleri ile evrene fayda yaratan bir yaşam tarzı üzerine bilgiler paylaşılıyor.
Bu yavaş hafta sonunda, kendinizi yeniden keşfetmek ve sağlığınızı desteklemek için önemli araçlarla donatılıyorsunuz. Slow Flow Weekend, sizleri kendinize dönmeniz ve dinginliği deneyimlemeniz için davet ediyor.

 

NAMASTE

 

Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilriz?